MORA TERAPİ İLE SİGARA BIRAKMAK

Ne kadar zor bir sigara kullanıcısı olursanız olun Mora-Terapi ile sizde sigarayı bırakırsınız! Bu yüksek terapi ile sigara bırakmak çok kolay. Yöntem sigaraya ait frekansın vücudunuzdan silinmesidir. Vücudunuz 20 dakika içerisinde yıllardır içilmiş sigaranın zararlarını gidermeye başlar. Sigarayı bırakmak hücrelerinizin oksijenle dolmasını sağlar! Sigara boşluk doldurmaz zamanınızı çalar!

Sigara zamanınızı, mutluluğunuzu, paranızı çalar!
Sigara içmenin size hiçbir faydası yoktur!
Sigara içmek zorunda mıyım? Hayır değilsiniz, sadece kendi kendinizi cezalandırıyorsunuz!
Dünya sağlık örgütü sigara bağımlılarını kendi katilini finanse eden kişi olarak adlandırıyor!
Sigarayı azaltıyorum sözü kendini aldatmaktan başka bir şey değildir!
Dünyada sigarayı bırakamayacak kişi yoktur!
Sigara kanı pıhtılaştırır. Pıhtılaşmış kan kalp krizi, damar tıkanıklığı, ani ölüm, felç ve kanserin en önemli nedenidir!
Sigara kaliteli oksijen almanıza, kan dolaşımınızın düzenli olmasına mani olur! Buda sabahları yorgun uyanmanızın, bitkin olmanızın bir numaralı nedenidir!
Sigara aldığınız gıdalardan maksimum seviyede yararlanmanıza engel olur! Sigara ağız sağlığınızı bozarak diş ve diş eti hastalıklarına yol açar!
Lezzet ve koku almanızı zayıflatır!
Sigara artık esrar kokain vs. gibi uyuşturucu grubuna girmektedir. Bu nedenle sigara tiryakileri toplumdan dışlanmanıza ve statü kaybetmenize neden olur!
Sigara bütün uyuşturucu ve bağımlılıklar gibi beyin fonksiyonlarını etkiler, içemediğiniz anlarda yaptığınız işe konuştuğunuz konuya olan yoğunlaşmanız azalır zorluk çekersiniz!
Sigarayı bırakma Mora-Terapisi Dünya’da ne kadar zamandır uygulanıyor?
Sigarayı bırakma Mora-Terapisinin yan etkisi yoktur? Hiçbir şey sigara kadar zararlı olamaz!
Sigarayı bırakma Mora-Terapisi ne kadar başarılı bir yöntem? Etki genel olarak sigaraya karşı bir “olsa da olur, olmasa da olur“ halidir. %92 etkinlik sağlar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *