SİGARADAN KURTULUN

Sigaradan Kurtulmak İstiyor musunuz?
Sigaraya bağımlı olduğunuzun farkında mısınız? Sigarasız yaşayamadığınızın farkında mısınız? Yoksa hala ben zevk için sigara içiyorum mu diyorsunuz? İçtiğiniz sigaraların çoğunun farkında olmadan (sadece normal kalabilmek için) içilip bittiğini görüyor musunuz? Sigaradan kurtulmak istiyor musunuz? Sigara içmemeyi başaramadığınız için kendinize kızıyor musunuz? Başkalarının sözleriyle değil ama kendi içten talebinizle artık sigaradan kurtulmanız gerektiğine inanıyor musunuz? Artık zamanın geldiğine ve hayatınızda sigaranın bitirilmesi gerektiğine inanıyorsanız size yardımcı olabilmemiz için bizi aramanızı öneriyoruz…
Unutmayın kaybettiğiniz sadece zehir, kazancınız hayatınız olacaktır.
Sigarasız dumansız hayat, oh ne rahat!

Neden Sigara Bırakma Merkezi’ne Gelmelisiniz?
Sigara bırakma merkezi; sigara içenlere yardım etmek için kurulan, kimseye zorla, ısrarla sigara bıraktırmayan kuruluştur. Sigara bırakma merkezini ararken ya da gelirken lütfen endişe duymayın. Artık sadece sigara içerken değil her zaman mutlu olabilirsiniz yeter ki sigara bırakma merkezimize gelmeye karar verin.
Sigara Bırakma Merkezi
Mora-Terapi ile sigarayı bırakan hiç kimse kilo almaz hatta verir! Sigara merkezimiz de stressiz sigara bırakır! Mora-Terapi sigara bırakma merkezleri, sigara bırakmak, sigara, sigara bırakma yöntemleri, sigara bırakma yöntemi Mora-Terapi Ankara- İstanbul – Antalya’da hizmetinizdedir.

Önemli Not
:

MORA-Terapi’de kullanılan cihaz bir tıbbi tedavi cihazıdır ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından da “Sınıf 2a Tıbbi Tedavi Cihazı” olarak onaylıdır. Yani MORA-Terapi doktorlar tarafından ve çeşitli hastalıklarda kullanılabilir; ancak frekanslarla yapılan bu uygulamaların sadece diğer tedavi yöntemlerini tamamlayıcı olarak kullanıldığı unutulmamalıdır. Bilimsel çalışmalar sürmesine rağmen yöntem sigara bırakma konusunda “bilimsel olarak ispatlanmış” tedaviler sınıfında halen değildir. Bu sebeple sigara bırakma konusunda, MORA-Terapi bir “tıbbi tedavi” değildir; sigaraya karşı bir eğitim faaliyeti beraberliğinde ve klasik yaklaşımı tamamlayıcı nitelikte değerlendirilmelidir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *