Mora-Terapi İle Psikoloji Programı

Mora-Terapi’nin dikkate aldığı tamamlayıcı tıp akımına göre insan doğası;

Fiziksel

Zihinsel

Enerji
beden
 olarak adlandırılan 3 parçaya ayırabiliriz.

Tamamlayıcı tıp bakış açısından düşünüldüğünde insanın enerji sistemi meridyenler üzerinden akan,akupunktur noktaları ya da çakralar üzerinden akım yapan bir enerji okyanusudur.Bu enerji akışındaki blokajlar ya da durgunluklar ortaya psikolojik sıkıntılar ve fiziksel hastalıklar olarak çıkarlar. Tam Bir Denge Hali için…

İnsan’ın, yaşamının tüm alanlarında dengeyi kurması ve kendisini gerçekleştirmesine yardımcı olması için Mora-Terapinin etkinliğini görmekteyiz.Kişinin tam bir iyilik halinde olabilmesi için bu sadece fiziksel bedenin değil,zihinsel ve enerji bedeni yapısının da denge halinde olması gerektiğini biliyoruz.

Araştırmalar enerji bedenimizde blokajlar bulunduğu durumlarda fiziksel ve zihinsel rahatsızlıkların ortaya çıktığını göstermektedir.Enerji bedenimizi dengelediğimiz taktirde fiziksel ve zihinsel sorunlar ortadan tamamıyla kalkacaktır.Şimdiye kadar,hipoz ya da NLP gibi bilinçaltı yeniden programlığında problemli duyguların,anıların ortadan kalkabileceği gibi fiziksel semptomlarında ortadan kalkabileceğini biliyorduk.Mora-Terapi enerji merkezlerini dengelemede başarılı bir yöntemdir.

Mora-Terapi ile enerji dengeleme yapmayı öneriyoruz.
“evrende her şey dengededir”
Önemli Not
MORA 30 yıldır çeşitli hastalıklarda tıbbi tedavi olarak kullanılmaktadır. MORA T.C. Sağlık Bakanlığından “Sınıf 2a Tıbbi Tedavi Cihazı” onayı almış bir tedavi cihazı’dır. Sigara bırakma amaçlı MORA-Terapi uygulamalarının başlangıcı 3-4 yıl öncesine dayanmaktadır. Bu sebeple sigara bırakma konusunda yapılan biorezonans uygulaması bir “tıbbi tedavi” değildir, sigaraya karşı bir eğitim faliyeti beraberliğinde ve bunu tamamlayıcı nitelikte değerlendirilmelidir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *